Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
flastcast radyo kurmak için EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
flastcast radyo kurmak için EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
flastcast radyo kurmak için EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
flastcast radyo kurmak için EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
flastcast radyo kurmak için EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
flastcast radyo kurmak için EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
flastcast radyo kurmak için EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

flastcast radyo kurmak için Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

flastcast radyo kurmak için

+3
atom_karinca
Admin
vedat-2134
7 posters
YazarMesaj
vedat-2134
yeni uye
yeni uye
vedat-2134

Uyari
Mesaj poani : 46

Ozel Bilgilerim
. .: burayi sil takimini yaz
.. ..: 0
Altin Altin: 0

flastcast radyo kurmak için Empty
MesajKonu: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 11:46 am

slm ben sitenize yeni üye oldum daha önce birçok arkadaşımın radyolarında dj yaptım şimdi kendi radyomu kurmak istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok site açmak gerekiyormuş oysa ne site açmasını becerebiliyorum nede radyo kurmasını bana yardımcı olursanız inanın çok makbule geçer sevgi ve saygılar vedat-2134
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : flastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3YONETICIflastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:20 pm

vedat-2134 demiş ki:
slm ben sitenize yeni üye oldum daha önce birçok arkadaşımın radyolarında dj yaptım şimdi kendi radyomu kurmak istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok site açmak gerekiyormuş oysa ne site açmasını becerebiliyorum nede radyo kurmasını bana yardımcı olursanız inanın çok makbule geçer sevgi ve saygılar vedat-2134
Aleykumselam vedat-2134 forumumuza hosgeldiniz her konuda bildigimiz kadariyla yardimci oluruz egerki kendinize ait bir flatcast radyonuz olsun istiyorsaniz herseyiyle yardimci oluruz radyoyu kurariz web sayfasinida hazirlariz
SIZIN YAPMANIZ GEREKENLER
1- Flatcast radyonuzun ismi
2-Flatcast radyoyu kuracaginiz msn adresi( msn adresini isterseniz buraya yazin isterseniz ozel mesajla gonderin yada isterseniz kayit oldugunuz msn de kurabiliriz )
3-Yoksa web sayfasi icin blogcudanmi adres istersiniz? yetkinforumdanmi ? yada isterseniz php destekli web sayfasida olabilir php destekli isterseniz adresiniz http://radyoismi.al.funpic.de/ veya http://radyoismi.xp3.biz/ bu sekilde adresiniz olur
blogcudan adres isterseniz http://www.radyo ismi.blogcu.com/ bu sekil adresiniz olur tabiki blogcu guzel ama sayfada reklamlari var egerki reklamsiz sayfa isterseniz yetkinforumdan isterseniz http://radyoismi.bbactif.com veya http://radyoismi.yetkin-forum.com bu sekil adresiniz olur yetkinforumdan olursa forumunuzda olur hangisini istiyorsaniz onu yazin radyo sayfasini o sekilde acariz
4- Burada bulunan indekslerden hangisini begeniyorsaniz seciniz o indekse sizin radyo bilgilerini yazariz egerki sayfada sadece radyo istiyorsaniz indeksiz onuda yazin sadede yapariz INDEKSLERE BURADAN BAKABILIRSINIZ BURADA 46 TANE INDEKS VARDIR SIZE KALMIS ARTIK butun bu bilgileri gonderirseniz radyonuz en kisa surede hazirlanir ve butun bilgileri size ozel mesajla gonderilir
http://www.alimce.com
vedat-2134
yeni uye
yeni uye
vedat-2134

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: yanıt   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 3:46 pm

selamın aleyküm ilginizden dolayı gerçekten çpk memnun oldum. allahta sizen memnun olur umarımsayın abim bu radyoyu daha çok eşim için kurmak istiyorum biz hiçbirşeyden anlamıyoruz radyonun giriş bölümünüde radyonun msn adresinide link adresini yani herşeyini sizin taktirinize bırakıyoruz.sadece radyonun ismini eşimin ismi olan (hazal) olarak düşündük tabi bu hazalım da olabilir.birde giriş sayfasında dj ekleyebilecegimiz bir indeks olursa iyi olur bayan resimli ayrıca sizden soracagımız birşey daha var ki oda havada hareketli dj ismi nasıl yazabiliriz.? herşey için çok teşekkürler saygı ve sevgi ile kalın a.a.olun vedat-2134
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : flastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3YONETICIflastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 10:38 pm

vedat-2134 demiş ki:
selamın aleyküm ilginizden dolayı gerçekten çpk memnun oldum. allahta sizen memnun olur umarımsayın abim bu radyoyu daha çok eşim için kurmak istiyorum biz hiçbirşeyden anlamıyoruz radyonun giriş bölümünüde radyonun msn adresinide link adresini yani herşeyini sizin taktirinize bırakıyoruz.sadece radyonun ismini eşimin ismi olan (hazal) olarak düşündük tabi bu hazalım da olabilir.birde giriş sayfasında dj ekleyebilecegimiz bir indeks olursa iyi olur bayan resimli ayrıca sizden soracagımız birşey daha var ki oda havada hareketli dj ismi nasıl yazabiliriz.? herşey için çok teşekkürler saygı ve sevgi ile kalın a.a.olun vedat-2134
selam vedat kardes radyonuz yapilacaktir radyonuzun ismi bu sekil oluyor
hazal___fm (hazaldan sonra uc alt cizgi oluyor )
web sayfasi icin BURAYA TIKLAYIN bu indeksi koyacagim dj isimlerinide verirsiniz varsa onlari da yazariz egerki baska bir indeks istiyorsaniz forumda 46 tane indeks vardir begendiginizi yapariz donen dj isimlerini ise donen dj ismi ne yazilacak yazilacak kelimeyi buraya yazin ben size yazarim buradan alirsiniz
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Mayıs 02, 2010 12:53 am

selam vedat radyonuz yapilmistir radyonuzun web sayfasi HAZAL FM ICIN TIKLAYIN buradadir radyonuzun butun sifreleri ve bilgileri ozel mesajla size gonderilmistir hareketli dj ismi icin istediginiz ismi buraya veya resimler bolumune yazin ALMAK ICIN TIKLAYIN simdiden radyonuzda iyi yayinlar gule gule kullanin
vedat-2134
yeni uye
yeni uye
vedat-2134

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Mayıs 02, 2010 4:08 am

a.slm radyoyu ve dönen dj isimlerini gördüm gözlerime inanamadım çok güzel ve zarif olmuş emeginize yüreginize saglık diyecek kelime bulamıyorum inanın ben hareketli yazılarınıza baktım 2 tanesini yazıyorum. ayrıca beimde yazabilirseniz son ricam olarak size minettar olacagız begendigimiz isim linkleri şunlar: https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/spudkz.gif digeri ise : https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2vngp//.gif benim isim ise dj vedoo ayrıca vedoo olarak mümkün olabilirse çok makbüle geçer saygı ve sevgiler vedat
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Mayıs 02, 2010 4:46 am

vedat-2134 demiş ki:
a.slm radyoyu ve dönen dj isimlerini gördüm gözlerime inanamadım çok güzel ve zarif olmuş emeginize yüreginize saglık diyecek kelime bulamıyorum inanın ben hareketli yazılarınıza baktım 2 tanesini yazıyorum. ayrıca beimde yazabilirseniz son ricam olarak size minettar olacagız begendigimiz isim linkleri şunlar: https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/spudkz.gif digeri ise : https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/2vngp//.gif benim isim ise dj vedoo ayrıca vedoo olarak mümkün olabilirse çok makbüle geçer saygı ve sevgiler vedat
buyrun istekleriniz TIKLAYIN gule gule kulanin baska isteginiz varsa yazarsiniz
atom_karinca
yeni uye
yeni uye
atom_karinca

Uyari
Mesaj poani : 32

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 3:57 pm

Selamun aleyküm arkadaslar ben almanyadan bi kardesinizim sizlere bir sey damismal istiyorum ben kendime ait Islami bi radyo kurmak istiyorum ama yukaridaki arkadasimizin dedigi gibide hic bi bilgim ve yetenegim yok bu konuda yardimci olrsaniz memmun olurum selam ve dua ile kalin yaradana emanetsiniz msn den ulasmak isterseniz ankarali_0675@hotmail.de simdiden tskler.
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : flastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3CO ADMINflastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3
Mesaj poani : 2847
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 4:29 pm

a.slm atom_karinca istemiş olduğunuz radyoyu yeşim arkadaşımıza ileticem sanırım size yardımcı olacaktır
gurbetci
ozel uye
ozel uye
gurbetci

Uyari
Mesaj poani : 239

Ozel Bilgilerim
. .: Butun takimlar
.. ..: Tum dost radyolar
Altin Altin: 100

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 5:56 am

hosgeldin atom karinca Smile
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : flastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3CO ADMINflastcast radyo kurmak için Yildizme3flastcast radyo kurmak için Yildizme3
Mesaj poani : 2847
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 6:21 am

hoş geldin sessiz gecenin sesi sen yokken ses yok bu sitede arasıra gelde sesini duyalım Very Happy
nookta
yeni uye
yeni uye
nookta

Uyari
Mesaj poani : 45

Ozel Bilgilerim
. .: (:

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 2:54 pm

seLam arkadaşLar admin kadrosundan bi rica da buLunabLrmiyim.Bir kaç radyoda dj Lik yapıyorum ve kendi radyomu kurmak istiyorum bana yardımcı oLurmusun msn adresimi vereyim deeep.impact@windowslive.com ve radyonun ismi kuLLanıcı adımLa aynı oLursa ve fLastcast bLqLerini kişiseL mesaj atarsanız coq sevnrm şimdiden coq teseqqr ederim.

En son nookta tarafından C.tesi Ekim 30, 2010 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nookta
yeni uye
yeni uye
nookta

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 9:22 pm

seLam arkadaşLar admin kadrosundan bi rica da buLunabLrmiyim.Bir kaç radyoda dj Lik yapıyorum ve kendi radyomu kurmak istiyorum bana yardımcı oLurmusun msn adresimi vereyim deeep.impact@windowslive.com ve radyonun ismi kuLLanıcı adımLa aynı oLursa ve fLastcast bLqLerini kişiseL mesaj atarsanız coq sevnrm şimdiden coq teseqqr ederim.
nookta
yeni uye
yeni uye
nookta

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 9:25 pm

Dost sitenin dost üyüLeri ya biriniz cvp verin LütFen yardımcı oLurmusunuz ?
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Ekim 31, 2010 2:48 am

nookta demiş ki:
aleykumselam forumumuza hosgeldiniz radyo isteginde bulunabilmeniz icin 20 mesajiniz olmasi gerekli yirmi mesajdan sonra istemis oldugunuz radyo ismini radyo istek bolumune yaziniz
nookta
yeni uye
yeni uye
nookta

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPaz Ekim 31, 2010 6:57 am

yazdıım ve szden bir haber bekLiyorm..
vurgunumm
yeni uye
yeni uye
vurgunumm

Uyari
Mesaj poani : 1

MesajKonu: selam   flastcast radyo kurmak için EmptyPerş. Kas. 11, 2010 6:58 am

ben yeni bi radyo kurmak istiyorum ve sitemde yok ama msn adresi aciyorum suan olani vereyim yinede vurgun__fm@hotmail.com radyo ismi öz.vurgun olmasını istiyorum yardımlarınız için şimdiden sonsuz tşkler tüm emekleriniz içinde tşkler
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: flastcast radyo kurmak için   flastcast radyo kurmak için EmptyPerş. Kas. 11, 2010 12:55 pm

vurgunumm demiş ki:
ben yeni bi radyo kurmak istiyorum ve sitemde yok ama msn adresi aciyorum suan olani vereyim yinede radyo ismi öz.vurgun olmasını istiyorum yardımlarınız için şimdiden sonsuz tşkler tüm emekleriniz içinde tşkler
forumumuza hosgeldiniz vurgunummradyo istekleri sitenin girisinde ust taraftada yazi ile yazili radyo istegi olanlar sitede bir ay sure ile online olduktan sonra yapiliyor bu arada baska forumda olan arkadaslardan ilgilenen olursa radyonuzu yapabilirler bir ay sure ile bos vakitlerinizde sitede olan online surenize gore isteginiz yapilacaktir

flastcast radyo kurmak için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLATCAST RADYO KURMAK ICIN YARDIM
» FLATCAST RADYO KURMAK
» FLATCAST RADYO INDEKSI (flatcast radyo icin renkli oda kodlari)