Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN

+14
etc bilgisayar
ist**tamer
son_kelime
keseroglu63
Salman424
aslancaglar
gökçe
funda
nookta
By_akrep_
aslısultan
firarisevdam
adanalı
Admin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3YONETICIFLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 2:34 am

ist**tamer demiş ki:
Sayın Adminler ben kendi branşımda teknik bir eleman olup her arkadaşıma yardımcı olurum
bizim meslek icabı bu yapılıyor çünkü klima beyaz eşya işinle ugraşıyorum bilgi paylaştıkça
degerlenir ben arkadaşlara flacast radyo yapacam dedim yaptım ama sorunları çıktı tabi sizede hak veriyorum emeginizin bir karsılıgı varsa acıksa yazın belki bizlere daha hızlı bir cevap seçenegi olur kanısındayım saygılarımla
arkadasim bu forumda elimizden geldigi kadariyla herkezin yazilarina cevap vermiye calisiyoruz tabiki bu arada islerimizde var islerin haricinde bos vakitlerde forumda gelen arkadaslara az veya cok elimizden geldigi kadariyla yardimci olmaya calisiyoruz bazen olmadigimiz zaman bazi mesajlar geriye gittigi icin gormedigimiz zaman mesaja cevapta verilmiyebiliyor sizin butun mesajlarinizi su anda okudum bazi sorunlarinizi yazmissiniz gercekten cogu sorununuzu anlamadim onemli olan 20 mesaj degil arkadasim bu forum acilali her isteyene radyo yaptik cogu kisiler eglence olarakta radyo istediler yinede radyolarini yaptik radyolarini bir sefer dahi acmadilar bizleride dusunun bizlerde vaktimizi sizlere verip emek harciyoruz onun icin radyo istekleri 20 mesajda degil bir ay boyunca ciddi radyo isteyen kisiler icin yapilacaktir bu forumda herkes saygili sekilde her sekilde yazmaya sahiptir admin veye mod olmasi gerekmez bu forum herkezindir sitede yazilan yazilara her isteyen yorum yapabilir yorum yasagi olsa zaten forum siztemi olmaz sadece linkler konurdu gelenler istedigini alip giderdi yani diyecegim forumda mesaj dumeleri olmazdi uyelere mesaj yasak olmus olsaydi simdi bu mesaji siz yazamazdiniz yazdiginiza gore bu forumda misafir harici herkese yazma izni bulunmaktadir
ASAGIYA MESAJLARINIZI YAZIYORUM VE CEVAPLARIYLA

sayın adminler güzel bir index tema olursa çok memnun olurum .
şimdiden tsk ederim

indeksler ve temalar icin indekx ve tema bolumunden istediginizi secip kullanabilirsiniz

sayın admin .radyoma gir diye yazan bölüme tıkladıgım zaman blok sayfam çıkıyor
fakat flacasttan sidleri şif girdigim zaman yayın alan dj teması geliyor radyo kurallarının olan
sayfa ekrana gelmiyor bunu halletmek için yardımlarınızı veya gerekli bilgileri alıp benim için degerli vaktinizi acaba veririmisiniz
saygılarımla acil cevap

arkadasim siz radyo ile blogcu sitesini karistiriyorsunuz heralde radyo ayridir blogcu sitesi ayridir radyonuza girmek icin sid numaranizi ve sifrenizi girdiginiz zaman radyonuz acilir ve acildiktan sonra mp3 lerinizi koyarsiniz ve radyonuzu calmaya baslarsiniz radyonuz caldigi an blogcu sitenizde radyonuz acilir ve dinleyicileriniz oradan dinler radyo kurallarinin oldugu bolum radyoyla ilgisi yoktur bu blogcuda bulunan kodlardan olan sorundur blogcu sitesine kodlarinizi duzgun sekilde koymaniz gerekli

selam iyi çalışmalar flacast radyo kurdum fakat sorunum bitmedi dostfm2010.blogcu.com
diye actım radyoya girebiliyor yayın yapıyorum yanlız index sayfasını oturtamadım dostfm yazarsam sayfam cıkıyor ama flacast girdimmi dl teması geliyor bu eksikleri tamamlamak mümkünmü sizlerden bekliyorum degerli vaktinizide almak istemem ama çok yoruldum.
Saygılarımı sunar esenlikler dilerim
blogcudan acmis oldugunuz sayfaya giris yapip sablon ayarlarina tiklayip daha sonra html ayarlarina tiklayip acilan sayfaya radyonuzu kurdugunuzda emailinize gelen kodu koyarsaniz radyonuzu actiginiz an blogcu sayfanizda radyonuz acilir ve dinleyiciler oradan giris yapip radyonuzu dinliyebilirler
egerki arkadasim dahada sorununu cozemezsen ozel mesajla radyonun bilgilerini ve blogcu sitenin bilgilerini gonder su an ise gidiyorum gece donunce radyona bakip yardimci olayim
http://www.alimce.com
etc bilgisayar
yeni uye
yeni uye
etc bilgisayar

Uyari
Mesaj poani : 19

Ozel Bilgilerim
. .: fenerbahçe
.. ..: 1152858
Altin Altin: 0

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 4:53 am

ist**tamer demiş ki:
Sayın Adminler ben kendi branşımda teknik bir eleman olup her arkadaşıma yardımcı olurum
bizim meslek icabı bu yapılıyor çünkü klima beyaz eşya işinle ugraşıyorum bilgi paylaştıkça
degerlenir ben arkadaşlara flacast radyo yapacam dedim yaptım ama sorunları çıktı tabi sizede hak veriyorum emeginizin bir karsılıgı varsa acıksa yazın belki bizlere daha hızlı bir cevap seçenegi olur kanısındayım saygılarımla

üyeler yorum yapamaz dedigine göre lafın bana... güzel kardeşim sen dediklerimi üstüme alınma adminlik yapanlar beni çok iyi anlıyor....

şimdi senin gibi söyleyipte sözünü tutan hiç kimse yok... daha önce teknik desdek üzerine bi forum yönetiyordum baya eskiden.... kaspersky ozaman kaspersky 7 49 $ dı kendin yaparsın veya sende internetten indirirsin...ben kendi anlayış tarzımla anlatıyorum... programı indiriyorsun bilgisayarına kuruyorsun crack serial pack her neyse deniyorsun herşey saglam çalıyor linki kopyalamıyorum.....kes yapıştır degil..... yeniden o programı uploand ediyorsun konuyu hazırlıyorsun.... konu herkese açık misafirlerede üyelik şartı yok! bak güzel kardeşim konuya 2800 kişi bakmış....1 tanesi emegine saglık kardeş dememiş..1 tanesii.!!!! konuyla ilgilenmedim dogal olarak link hosting tarafından silinmiş Smile 2800 kişi bakmıştı ilgilenmeyi bıraktıgımda artık link nekadar durdu bilmiyorum...3100 kişi konuya bakmış 1 kişi cevab yazmış.....LİNK ÖLÜÜÜÜÜÜÜÜ KES YAPIŞTIR YAPIYORSUNUZ LİNKLERE BAKMIYORSUNUZ SONRA EMEGE SAYGI DERSİNİZ argo ve kibarca küfürler edilmiş....ilgilenirken iyi idi o 3000 kişi faydalandı iyi idi ilgilenmeyince nasıl destan gibi mesaj yazılıyor.!!!! demekki isteyince ( emegine saglık kardeşim ) de dene biliyor.... başta dedim ya kaspersky 49 $ 3 yıllık lisan verdim 1800 kişi faydalandı teşekür kocaman sıfır Smile sonra lisanlar özelden atılacak dedim sayısını bilmiyorum konudaki rakamla gelen istek aynı degildi gelen istek daha azdı Smile lisan istemek için yazıyorlar ama.!!! şimdi sen diyorsun ki ban aüyeler yorum yapamaz gelip kaçacak halimiz yok ya.!! yok kardeşim dedigin gibi degil olay... bbilgi paylaştıkca çogalır deger kazanır biz bilgimizi paylaşıyoruz ama hak ettigimiz degeri görmüyorouz ne demek ya acil yardımmmmmmm 5dk sonra yeni bi rmesaj daha eklemiş kimse yardım etmeyecekmi ne biçim forum ya burası sen şimdi san alaf düşmez admin var o şikayetci degil sen konuşuyorsun demeye getiriyorsun lafıda ben şikayet etmiyorum farkındamısın ELEŞTİRİ benimkisi ve her üyenin eleştiri hakkı var.!!!! saygılarım
ist**tamer
yeni uye
yeni uye
ist**tamer

Uyari
Mesaj poani : 27

Ozel Bilgilerim
. .: burayi sil takimini yaz
.. ..: 0

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 5:57 am

Degerli kardeşim konuyu okursanız anlarsınız sizi kastedmedim etmem de benim muhatabım degilsiniz kaspersky bende kullandım satın alıp kırılmışını degil yani kısa diyeyim sizinle bir alaka yok burda bir form sitesi var her sey ortada kurallar var uyulacak onun için sende bir emekçisin belli biz emege saygı duyan insanlarız
saygılarımla
etc bilgisayar
yeni uye
yeni uye
etc bilgisayar

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 6:02 am

ist**tamer demiş ki:

ben bir kelimeni üstüme alındım kusura bakma yanlış anlamışım..... saygılarımla
etc bilgisayar
yeni uye
yeni uye
etc bilgisayar

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 8:23 am

ist**tamer demiş ki:
sayın adminler bu radyoyu googlede göremiyorum eklemek için yardım talep ediyorum sag olun
hala aynı sorunun varsa yardım edebilirim.!!!! alıntı yaptıgım mesajında zaten yanlış diyerine alıntı yapmıştım hani içinde şu üyeler yorum yapamaz lafı vardı ya... ben onu üstüme alındım alıntı yaparken onu seçtim ama yanlışlık olmuş alttaki mesajını seçmişim... eger hala sıkıntı yaşıyorsan yardım edebilirim....
ist**tamer
yeni uye
yeni uye
ist**tamer

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 9:32 am

Degerli kardeşim alakana tsk sag ol var ol ilk evella burdaki sayın adminler benim sıkıntımı
okudular ve çözüm onlar için sorun degil dir sanırım çünkü benim için burda önenli olan benim
ne gibi bir hata yaptımki bu iş olmadı sorun ne onu desinler bana ben inatçı bir yapıya sahibim
bu yaşıma ragmen bakın neyle ugrasıyorum takdir edersinizki insanların bir emeli olmalı ve dedigini yapmalı ...saygılarımı sunar iyi formlar dilerim.
etc bilgisayar
yeni uye
yeni uye
etc bilgisayar

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 23, 2010 11:03 am

ist**tamer demiş ki:
Degerli kardeşim alakana tsk sag ol var ol ilk evella burdaki sayın adminler benim sıkıntımı
okudular ve çözüm onlar için sorun degil dir sanırım çünkü benim için burda önenli olan benim
ne gibi bir hata yaptımki bu iş olmadı sorun ne onu desinler bana ben inatçı bir yapıya sahibim
bu yaşıma ragmen bakın neyle ugrasıyorum takdir edersinizki insanların bir emeli olmalı ve dedigini yapmalı ...saygılarımı sunar iyi formlar dilerim.
valla yaşına hiç dikkat etmedim Smile yanlız şöyle bişey var bir forumda illaki adminler yardım edecek diye bişey yok bazı forumlarda adminler fazla ugraşmazlar bile hatta ve hatta direk admine bişey yazdıgında kibarca kovulursun bile Smile ilgili bölümümüzün modların aulaşın derler Smile dedim ya bir forumda derdiniz anlatırsın buna anlayan herkes yardım eder ben aslında konuya direk girecektim yani yaptıgın hatalar konusunda ve çözümleri için ama belki halletmişssindir diye danışmak istedim saygısızlık yapmışsam özür dilerim... haddim olmayan bir işe karışmış gibi hissettim sanırım bu forumda yeni üyeler hiç bişey yapamıyor...
ist**tamer
yeni uye
yeni uye
ist**tamer

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 12:52 am

Degerli arkadaşım zaten sorunlarım belli yazdım bazı noktalarda hep eksik anlatımlar var farkındayım ama insan kendi bulsun diye çaba sarfediyor tabi bakıyorum arkadaşlar radyo acıyorlar ve yardımcı olunuyor ben hala aynen bekliyorum yardım eli uzansın diye yani bir latife yapalım pakistana yardım umut bitmedi düşünceniz aynı ise msn adresimden yazınız
teşekkürler.saygılarımla iyi çalışmalar dilerim
ist**tamer
yeni uye
yeni uye
ist**tamer

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 1:05 am

Sayın admin evet blogcu sayfasında çıkıyor ama flacasttan yayın alırken sid ve şifre girdinizmi
dj teması geliyor blogcuda olan sayfa gelmiyor yani anlata bildimmi radyo kuralları yazan dj girişi axtive tuşları olan index yok onun ayarlanması gerekiyor .
saygılarımla .iyi formlar.
ist**tamer
yeni uye
yeni uye
ist**tamer

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 1:08 am

Sayın admin googlede de çıkması için ne lazım dostlarımız ordan aradılarmı çıksın olurmu
saygılar sunarım.
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3YONETICIFLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 24, 2010 1:36 am

ist**tamer demiş ki:
Sayın admin googlede de çıkması için ne lazım dostlarımız ordan aradılarmı çıksın olurmu
saygılar sunarım.
arkadasim radyonuzun blogcu sitesini gooleye ekledim artik sans isi bazen cikiyor bazen cikmiyor genelde ayni isimde radyo ismi oldumu cikmiyor goole radyo sayfanizi algilamasi gerekli ayrica alimceye ekledim radyonuzu gooleye arkadaslariniz alimce dostluk fm 2010 yazsinlar birkac gun icinde googlede bu isimde radyonuz cikar buradan tiklayip sayfaniza girebilirler
selim_943q
yeni uye
yeni uye
selim_943q

Uyari
Mesaj poani : 1

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 2:50 pm

[b] SLM BEN BIR RADYO ACTIRMAK ISTIYORUM AMA COK ACIL BI KIZ ARKADASIMA ARMAGAN EDECEGIM SIZDEN RICA ETSEM SLOWFM INDEXSI SIZE BIRAKIYORUM BANA MAIL ATARSANIZ COK SEVINIRIM COK TESSEKURLER????
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 10:12 pm

selim_943q demiş ki:
[b] SLM BEN BIR RADYO ACTIRMAK ISTIYORUM AMA COK ACIL BI KIZ ARKADASIMA ARMAGAN EDECEGIM SIZDEN RICA ETSEM SLOWFM INDEXSI SIZE BIRAKIYORUM BANA MAIL ATARSANIZ COK SEVINIRIM COK TESSEKURLER????
Aleykumselam forumumuza hosgeldiniz selim943q radyo istegi icin bir ay sure icerisinde baska bir arkadasimiz yapmazsa bir ay sonra ben sizin radyo isteginizi yapacagim iyi forumlar dilerim
tuncay
yeni uye
yeni uye
tuncay

Uyari
Mesaj poani : 2

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptySalı Ocak 11, 2011 1:06 am

slm arkadasım öncelikle böyle güzel bir forum yaptıgın için ben size tşk ederim sizden ufak bir yardım bekliyorum mumkunse tabi radyomu kurdum bloguda oşturdum yayın falanda yapıyorum ama şu şablon düzenlemesini istedigim gibi güzel yapamadım pek anlamadıgım için elinizde güzel hazır şablon varsa veya yardımcı ola bilirseniz sevinirim
meal adresim @sitede msn vermek yasaktir.com
kolay gelsin
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptySalı Ocak 11, 2011 1:28 am

tuncay demiş ki:
slm arkadasım öncelikle böyle güzel bir forum yaptıgın için ben size tşk ederim sizden ufak bir yardım bekliyorum mumkunse tabi radyomu kurdum bloguda oşturdum yayın falanda yapıyorum ama şu şablon düzenlemesini istedigim gibi güzel yapamadım pek anlamadıgım için elinizde güzel hazır şablon varsa veya yardımcı ola bilirseniz sevinirim
meal adresim @sitede msn vermek yasaktir.com
kolay gelsin
aleykumselam forumumuza hosgeldiniz tuncay http://www.alimce.com/f8-flatcast-indeksler buraya tiklayin begendiginiz index si secip kullanabilirsiniz
shashkinfm
yeni uye
yeni uye
shashkinfm

Uyari
Mesaj poani : 18

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 10:25 am

çok güzel bir form olmus gerçekten saolasınız radyo açma konusunda bu gayretlerinizden dolayı kutluyorum sizleri emeğinize sağlık..shashkinfm...
http://www.sanalradyo.org/shashkinfm
melisa_41
yeni uye
yeni uye
melisa_41

Uyari
Mesaj poani : 2

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN    FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am

slm arkadaslar banada bir radyo yaparsaniz sevinirim deliler limani adinda olsun yeter emeği gecenlere tsk edrm

FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» FLATCAST RADYO INDEKSI (flatcast radyo icin renkli oda kodlari)
» FLATCAST RADYOLAR ICIN YENI FCP TEMALAR TIKLAYIN YUKLEYIN
» SUPER YENI FLATCAST RADYO FCP TEMASI SAYFAYA GIRDIKCE RENK DEGISIYOR TIKLAYIN