Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
Selam Arkadaslar!.. EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
Selam Arkadaslar!.. EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
Selam Arkadaslar!.. EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
Selam Arkadaslar!.. EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
Selam Arkadaslar!.. EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
Selam Arkadaslar!.. EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
Selam Arkadaslar!.. EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

Selam Arkadaslar!.. Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

Selam Arkadaslar!..

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari
. : Selam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3MODERATORSelam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3
Mesaj poani : 100

Ozel Bilgilerim
. .: burayi sil takimini yaz
.. ..: CORUMUN SESI FM
Altin Altin: HOSGELDINIZ

Selam Arkadaslar!.. Empty
MesajKonu: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 8:49 pm

Selam Arkadaslar!. Ben Ali UZUN, 55 yaşinda emekli sınıf öğretmeniyim.Emekli olunca da zaman çok oluyor malüm Smile Flatcast radyolara giriyorum ,arada yayin aliyorum. Sitelerigezerken burayi gördüm,beğendim. Umarım bundan sonra buranin mudaimi olurum. Kendime bir radyo yapmaya çalişiyorum.Yardim ederseniz sevinirim. Sevgi ve saygilar!.. Ali UZUN
http://aliuzuuun.azbuz.ekolay.net/
birdost
yeni uye
yeni uye
birdost

Uyari
Mesaj poani : 13

Ozel Bilgilerim
. .: Fenerbahce
.. ..: 0
Altin Altin: 1

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 10:47 pm

aleykumselam aramiza hosgeldin ali bende tahir gercekten guzel bir sey flatcast radyolar guzel forumdada gezersen bayada bilgi var flatcast hakinda simdiden iyi forumlar dilerim
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : Selam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3YONETICISelam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 11:18 pm

ayemhir demiş ki:
Selam Arkadaslar!. Ben Ali UZUN, 55 yaşinda emekli sınıf öğretmeniyim.Emekli olunca da zaman çok oluyor malüm Smile Flatcast radyolara giriyorum ,arada yayin aliyorum. Sitelerigezerken burayi gördüm,beğendim. Umarım bundan sonra buranin mudaimi olurum. Kendime bir radyo yapmaya çalişiyorum.Yardim ederseniz sevinirim. Sevgi ve saygilar!.. Ali UZUN
Aleykum selam ali forumumuza hosgeldiniz bende alim flatcast radyolar hakinda her konuda bildigimiz kadariyla yardimci oluruz egerki kendinize ait bir flatcast radyonuz olsun istiyorsaniz herseyiyle yardimci oluruz flatcast radyoyu kurmadiysaniz radyoyu kurariz web sayfasinida hazirlariz
SIZIN YAPMANIZ GEREKENLER
1- Flatcast radyonuzun ismi
2-Flatcast radyoyu kuracaginiz msn adresi( msn adresini isterseniz buraya yazin isterseniz ozel mesajla gonderin yada isterseniz kayit oldugunuz msn de kurabiliriz )
3-Yoksa web sayfasi icin blogcudanmi adres istersiniz? yetkinforumdanmi ? yada isterseniz php destekli web sayfasida olabilir php destekli isterseniz adresiniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sekilde adresiniz olur
blogcudan adres isterseniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ismi.blogcu.com/ bu sekil adresiniz olur tabiki blogcu guzel ama sayfada reklamlari var egerki reklamsiz sayfa isterseniz yetkinforumdan isterseniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu sekil adresiniz olur yetkinforumdan olursa forumunuzda olur hangisini istiyorsaniz onu yazin radyo sayfasini o sekilde acariz
4- Burada bulunan indekslerden hangisini begeniyorsaniz seciniz o indekse sizin radyo bilgilerini yazariz egerki sayfada sadece radyo istiyorsaniz indeksiz onuda yazin sadede yapariz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] butun bu bilgileri gonderirseniz radyonuz en kisa surede hazirlanir ve butun bilgileri size ozel mesajla gonderilir
http://www.alimce.com
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari
. : Selam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3MODERATORSelam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPerş. Nis. 29, 2010 10:41 am

Tekrar Selamun Aleyküm Tahir ve Ali Kardeslerim!..
Öncelikle ilginize çok teşekkür ediyorum.Bu sanal ortamda böyle sıcak ilgiyi baya özlemişim.
Radyo yardımı için de çok teşekkürler.
İndekslere baktım,elinize saglik Masallah hepsi biribirinden güzel. Seçmekte baya zorlandim.İlk sayfada,6.sıradaki "Kırmızı çiçekli İndeks" te karar kıldım, Tabii sizce de uygun olursa..
Web sayfasında Blogcu her halde en uygun olanı,Diğer radyoların çoğu da öyle .Adres açısından da daha basit gibi geldi.
Çorum'da ikamet ettiğim için radyo ismi "ÇORUM'UN SESİ" olabilir diye düşündüm.
Düşünmek farklı yapmak farklı tabii..
MSN adresim (msn adresiniz tamamdir)
Sevgi ve Saygılarımla!.. Ali UZUN
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : Selam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3YONETICISelam Arkadaslar!.. Yildizme3Selam Arkadaslar!.. Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPerş. Nis. 29, 2010 10:59 am

ayemhir demiş ki:
Tekrar Selamun Aleyküm Tahir ve Ali Kardeslerim!..
Öncelikle ilginize çok teşekkür ediyorum.Bu sanal ortamda böyle sıcak ilgiyi baya özlemişim.
Radyo yardımı için de çok teşekkürler.
İndekslere baktım,elinize saglik Masallah hepsi biribirinden güzel. Seçmekte baya zorlandim.İlk sayfada,6.sıradaki "Kırmızı çiçekli İndeks" te karar kıldım, Tabii sizce de uygun olursa..
Web sayfasında Blogcu her halde en uygun olanı,Diğer radyoların çoğu da öyle .Adres açısından da daha basit gibi geldi.
Çorum'da ikamet ettiğim için radyo ismi "ÇORUM'UN SESİ" olabilir diye düşündüm.
Düşünmek farklı yapmak farklı tabii..
MSN adresim (aliuzuuun@hotmail.com)
Sevgi ve Saygılarımla!.. Ali UZUN
Iyi aksamlar ali kardes tamam blogcudan sitenizi hazirlarim kirmizi cicekli indekside sizin icin duzenlerim radyonuzun ismi "CORUM"UN SESI" bu sekilde virguler olacakmi fm filan yazmiyacak degilmi herseyi verdiginiz bilgilerde yarin hazirlarim butun bilgilerinizi yarin size gonderirim
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyCuma Nis. 30, 2010 12:05 am

Selamunaleykum hayirli cumalar Ali kardes radyonu hazirladim ve radyonuz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu adrestedir radyonuzun bilgilerini ozel mesajla size gonderdim sadece dj listesi eklenecektir listeyi bana gonderirsen onlarida eklerim radyonuzda iyi yayinlar dilerim gule gule kullanin radyonuz radyolarin bulundugu bolumede eklenecektir
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyCuma Nis. 30, 2010 2:24 am

Eline Koluna Saglik Kardesim!..Zahmet verdim. Hakkını helal et Smile Djleri Daha sonra sana gönderirim..
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyCuma Nis. 30, 2010 5:44 am

ayemhir demiş ki:
Eline Koluna Saglik Kardesim!..Zahmet verdim. Hakkını helal et Smile Djleri Daha sonra sana gönderirim..
iyi aksamlar benden yana helal olsun gule gule kulanin istediginiz zaman ekleriz bir sorun olursa yazarsiniz
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 9:39 am

Selam Ali Kardesim!..Nasilsiniz?
Bana açtığınız "corumun-sesi" radyoya kafama göre takiliyorum.Diğer arkadaşların da radyoları olduğundan ayri radyo actim diyemiyorum ama arada kafa dinlemeye gidiyorum.İnsanin özel bir radyosu olması çok güzel.Sayenizde Benim de oldu.
Ben bir fotograf programiyla FÇP temalar yapiyorum. Sitenize katkim olsun istiyorum,uygun görürseniz tabii..
Bir de " [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]" msn adresi aldim onu da siteye ekleyebilirseniz sevinirim.Şifrelerini isterseniz daha sonra göndereyim.
Benim Azbuzda iki sitem var. Birisi "http://aliuzuuun.azbuz.ekolay.net" diğeri de "http://yegah.azbuz.ekolay.net
mlüm üçretsiz siteler. onlarin düzenlemesin falan yapiyorum. Simsdi de radyo ya kendim Html kodlariyla templatelerde Dj ismi sifre degistirme gibi değişiklikler yapabilir miyim diye düsünüyorum.
Hem öğrenirim hem de ikide birde sizi de rahatsiz etmemis olurum.
Tesekkür ediyorum sevgi ve saygılarımla!..
Ali UZUN
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 9:51 am

ayemhir demiş ki:
Selam Ali Kardesim!..Nasilsiniz?
Bana açtığınız "corumun-sesi" radyoya kafama göre takiliyorum.Diğer arkadaşların da radyoları olduğundan ayri radyo actim diyemiyorum ama arada kafa dinlemeye gidiyorum.İnsanin özel bir radyosu olması çok güzel.Sayenizde Benim de oldu.
Ben bir fotograf programiyla FÇP temalar yapiyorum. Sitenize katkim olsun istiyorum,uygun görürseniz tabii..
Bir de " [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]" msn adresi aldim onu da siteye ekleyebilirseniz sevinirim.Şifrelerini isterseniz daha sonra göndereyim.
Benim Azbuzda iki sitem var. Birisi "http://aliuzuuun.azbuz.ekolay.net" diğeri de "http://yegah.azbuz.ekolay.net
mlüm üçretsiz siteler. onlarin düzenlemesin falan yapiyorum. Simsdi de radyo ya kendim Html kodlariyla templatelerde Dj ismi sifre degistirme gibi değişiklikler yapabilir miyim diye düsünüyorum.
Hem öğrenirim hem de ikide birde sizi de rahatsiz etmemis olurum.
Tesekkür ediyorum sevgi ve saygılarımla!..
Ali UZUN
Aleykumselam tesekkurler ben iyiyim sizler nasilsiniz tabiki sizlerinde siteme katkiniz olursa sevinirim egerki katkiniz olursa sizin icin ozel bilgi bolumu acarim sizin yapmis oldugunuz isteklerinize yer veririm yeterki sizler isteyin kardesim sizlere her konuda elimden geldigi kadar yardimci olurum yeterki bana yapmam gerekeni yazin o konuda size bilgi yazarim bilgim olmasada sizin icin arastirir ve sizi bilgilendiririm bana isteklerinizi yazin o konuda size bilgi veririm gerekirse resimli anlatim olarak bilgi veririm
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 10:55 pm

Sagol Kardeşim!..
Böyle samimi, güzel ,gönülden dökülen sözleri duymak çok güzell!..
Harikasiniz!.. Başarılarınızın devamını Diliyorumm!..
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 1:09 am

Tesekkurler Ali tabiki istersen radyo sayfalarinin duzenlemelerini yapabilirsin cok zor birsey degil biraz istek ve arastirmayla gunden gune ilerlersin mesela bu ise baslamak icin biraz html kodlari hakinda bilgi edineceksin kodlari deneme yapman icin html destekli bir sitede yapabilirsin mesela blogcuda simdi siten var orada denemelerini yapabilirsin ilk sayfada radyon durur blogcuya 5 tane daha sayfa ekliyebilirsin bu ekledigin sayfada kodlarin denemelerini yapabilirsin blogcuya sayfa eklemesini buraya resimli bir anlatim yapayim ona gore sende sitende aynen uygularsin istedigin zaman kodlari siler denemelerini yaparak html bilgin artar ve ilerde indeksler dahi yapabilirsin
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 3:56 am

Buyur ali kardesim blogcuda olan hesabina ikinci bir sayfa nasil eklenir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ikinci bir sayfa ekliyebilirsin ve bu sayfada html duzenlemelerini deniyebilirsin yanlista yapsan kodlari sildigin zaman sayfa bos gorunecektir baslangic icin denemelerini yaparsin kodlar hakkinda sormak istediklerin olursa yazarsin yardimci oluruz
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 5:34 am

Tekrar Selam Ali Kardesim!
Sayenizde hos bir uğrası buldum.Size zanmet verdigimin farkındayım ama paylaşmanın size mutluluk verdigini düşünüyorum.Eline yüregine sağlık!..
İyi bir öğrenci olmaya çalışacağım.Hatta insallah ileride bu site için de biseyler yapmaya çalısacagım tabii Allah sağlık verirse..
Hatta ,yaptıgım FCP leri nasıl yükleyecegimi acıklarsanız hemen başlayabilirim.
Sevgi ve Saygılarımla!..

Ali UZUN
Blogcuya giriş yapamadım. Şifre ve Kullanıcu adımı yanlış giriyorum galiba. Orada yazan sifre ve kullanıcı adıyla giriyorum açmıyor.
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 6:28 am

ayemhir demiş ki:
Tekrar Selam Ali Kardesim!
Sayenizde hos bir uğrası buldum.Size zanmet verdigimin farkındayım ama paylaşmanın size mutluluk verdigini düşünüyorum.Eline yüregine sağlık!..
İyi bir öğrenci olmaya çalışacağım.Hatta insallah ileride bu site için de biseyler yapmaya çalısacagım tabii Allah sağlık verirse..
Hatta ,yaptıgım FCP leri nasıl yükleyecegimi acıklarsanız hemen başlayabilirim.
Sevgi ve Saygılarımla!..

Ali UZUN
Blogcuya giriş yapamadım. Şifre ve Kullanıcu adımı yanlış giriyorum galiba. Orada yazan sifre ve kullanıcı adıyla giriyorum açmıyor.
selam ali tabiki istedigin gibi tema yukleyebilirsin siteye siteye tema yuklemek icin ilk once resmini yukliyeceksin resmi yuklemek icin asagida resimli anlatimda gosteriyor resmi yukledikten sonra altina fcp temani once radyonda fcp yaptiktan sonra fcp olarak siteye yuklemek icin once temayi zip layacaksin ve siteye koymus oldugun resmin altina yukleyeceksin ve isteyenler tiklayip yukledigin temayi kulanabilirler
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
siteye bir dosya veya bir tema nasil yuklenir resimli anlatimi gormek icin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 6:31 am

ayemhir demiş ki:

Ali UZUN
Sitene giris icin sana gonderdigim kulanici ismini ve sifreyi doru yazmalisin egerki istersen tekrardan gondereyim sifreyi ve kulanici ismini yazarken dikkat et corumun-sesiarada eksi isareti var koymassan acmaz
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 9:40 am

Selam!.. Kullanıcı adı ve şifreyi tekrar gönderirseniz sevinirim.Beceremedim galiba..
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 9:56 am

ayemhir demiş ki:
Selam!.. Kullanıcı adı ve şifreyi tekrar gönderirseniz sevinirim.Beceremedim galiba..
tamam ozelden gonderiyorum ben az once girdim senin blogcu sitesine kod calisiyor yazarken dikkat et yazilari kucuk harf yaz
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:10 am

Tesekkür ederimmmmmmmmm!..
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:13 am

ayemhir demiş ki:
Tesekkür ederimmmmmmmmm!..
onemli degil hayirli geceler lol!
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Mayıs 11, 2010 4:31 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Mayıs 11, 2010 4:38 am

ayemhir demiş ki:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
selam eline salik cok super olmus teman manzarali hos bir tema bu temayi diyer temalarin bulundugu bolume aliyorum o bolumde isteyen arkadaslar kulanabilirler tekrardan tesekurler devamini dilerim
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Mayıs 11, 2010 5:18 am

Ben teşekkür ederim!.İnşallah devamı gelecek,sevgi ve saygilar!..
ayemhir
modarator
modarator
ayemhir

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: "Yakamozlar"   Selam Arkadaslar!.. EmptySalı Mayıs 11, 2010 11:58 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: Selam Arkadaslar!..   Selam Arkadaslar!.. EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 12:42 am

:merhaba:Eline salik ali super bir tema olmus diyer temalarin bulundugu bolume koyuyorum

Selam Arkadaslar!..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» selam
» Selam
» SELAM ARKADAŞLARR