Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS

4 posters
YazarMesaj
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3YONETICIALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Empty
MesajKonu: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Nis. 15, 2010 6:25 am

alimce index,alimce hareketli index,hareketli gifli index,alimce mavi gifli index,gifli index,kirmizi index,disko indeks ,hazir index,flatcast radyosu icin gifli index,kirmizi gifli index,alimce indeksler,hazir indexler,hazir tradyo kodlari,hazir html kodlar,indekx,indeks yardim,flatcast index,alimce super kirmizi indeks,alimce kirmizi cicekli indeksradyo sayfa kodlari,radyo yap,hazir radyo,bedava index,hazir yapilmis index
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Eklentiler
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS AttachmentINDEX 45.zip
You don't have permission to download attachments.
(3 KB) Downloaded 40 times

En son Admin tarafından Çarş. Ağus. 18, 2010 3:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.alimce.com
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari
Mesaj poani : 25

Ozel Bilgilerim
. .: burayi sil takimini yaz
.. ..: 0
Altin Altin: 0

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 7:00 am

emeğinize saglik çok güzel olmuş
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3YONETICIALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 7:36 am

kaplandr demiş ki:
emeğinize saglik çok güzel olmuş
forumumuza hosgeldiniz kaplandr tesekkurler guzel yorumunuz icin isterseniz buraya radyonuzun ismini yazin sizin icin indekse radyonuzun ismini eklerim kodlarida ekledim yazinin ustune tiklayin ve bilgisayariniza yukleyin gule gule kullanin radyonuzda iyi yayinlar dilerim
Eklentiler
ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS AttachmentALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS INDIRMEK ICIN TIKLAYIN.zip
You don't have permission to download attachments.
(3 KB) Downloaded 10 times
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 7:49 am

çok teşekkür ederim. Radyo ismini eklerseniz sevinirim. "EGELİ GEZGİN FM"

Mümkünse bir sey daha rica edecegim. "Forum" girişi yerine "Oyunlar" butonu eklesek müzik kesilir mi? Html kodları ile oyun ekleyebilir miyim? 3-4 adet oyun koymak istiyorum, fakat müzik yayini kesilmeden.
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 7:56 am

kaplandr demiş ki:

Mümkünse bir sey daha rica edecegim. "Forum" girişi yerine "Oyunlar" butonu eklesek müzik kesilir mi? Html kodları ile oyun ekleyebilir miyim? 3-4 adet oyun koymak istiyorum, fakat müzik yayini kesilmeden.
Tamam radyonuzun ismini yaziyorum oyunlar butonunuda kuyorum yalniz sen buraya oyun sitesinin adresini ekle o adresi eklerim oyunlara tiklayinca ayri sayfada acilir
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 9:12 am

kaplandr demiş ki:

verdigin butun bilgilere gore radyo sayfani hazirladim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] egeli gezgin fm kodlarini indirmek icin asagiya tiklayin ve gule gule kullanin

En son Admin tarafından Paz Mayıs 09, 2010 7:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:03 am

Koymak istediğim oyunların html kodları aşağıda. Bu oyunlarda problem olduğu takdirde veya başka ilave etmek istediğimde kendim degistirebilecek miyim? Emeğinize sağlık.

1. oyun

2. oyun

3. oyun

4. oyun

Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:51 am

Tabiki bu oyunlari ekliyebilirsiniz ama kodlari direk sayfaya korsaniz oyunlar radyonun uzerinde cikar sizin icin birinci olani radyonun altina ekledim egerki sorun olursa en altaki oyun kodlarini silersiniz on izleme icin sayfaya bakabilirsiniz kodlari ise yeni kodlar yukardaki yukleme yerinden tekrar yukleyin oyunuda ekledim ve kodlari yeniledim oyunu degistirmek icin sayfadaki oyun kodlarini silin koymak istediginiz kodu koyun ve ayni yere koyun kodlari koyma sekli asagidaki gibi yapin ben indekse birinci kodu ekledim siz degismek isterseniz asagidaki gibi yapin

<div style="position:absolute;left:300;top:1900px;z-index:999">SIZIN KODLARIN BASLANGICI<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="600" height="450 title="okeyFlash">
<param name="movie" value="http://www.flashokey.com/okeyClient.swf" ref />
<param name="quality" value="High" />
<param name="menu" value="0" />
<param name="BGColor" value="FFFFFF">
<param name="_cx" value="17198">
<param name="_cy" value="12568">
<param name="FlashVars" value>
<param name="Src" ref value="http://www.flashokey.com/okeyClient.swf">
<param name="WMode" value="Window">
<param name="Play" value="0">
<param name="Loop" value="-1">
<param name="SAlign" value>
<param name="Base" value="http://www.flashokey.com">
<param name="AllowscriptAccess" value>
<param name="Scale" value="ShowAll">
<param name="DeviceFont" value="0">
<param name="EmbedMovie" value="0">
<param name="SWRemote" value>
<param name="MovieData" value>
<param name="SeamlessTabbing" value="1">
<param name="Profile" value="0">
<param name="ProfileAddress" value>
<param name="ProfilePort" value="0">
<param name="AllowNetworking" value="all">
<param name="AllowFullScreen" value="false">
<embed src="http://www.flashokey.com/okeyClient.swf" quality="high" menu="0" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="600" bgcolor="#ffffff" height="500"></embed></object> SIZIN KODLARIN BITISI </div>
YUKARDA GOSTERDIGIM GIBI DIYER KODLARI IKI ARAYA YERLESTIRIN
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:54 am

egerki oyunlarin hepsini koymami istiyorsan hepsini sayfanin altinada korum
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 11:11 am

oyunlar yazisina tiklarsan oyunu popup olarak ekledim
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 11:48 am

Hepsini sayfanın altına koymanızı rica edecegim. yanyana 2 oyun gelecek şekilde de olabilir. oyunlar butonuna da tavla, okey, kağıt oyunları içeren bir site eklerseniz çok sevinirim. tşk ederim.
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPaz Mayıs 09, 2010 7:56 pm

kaplandr demiş ki:
Hepsini sayfanın altına koymanızı rica edecegim. yanyana 2 oyun gelecek şekilde de olabilir. oyunlar butonuna da tavla, okey, kağıt oyunları içeren bir site eklerseniz çok sevinirim. tşk ederim.
Indeksiniz istediginiz sekilde yapilmistir yukardan indeksin son seklinde yukleyebilirsiniz on izleme icinde ayni yerden bakabilirsiniz
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Mayıs 11, 2010 9:43 am

tekrar merhaba,
önizleme yapınca 4 oyunda geliyor, ancak kodları siteye yapıştırınca sağdaki oyunlar çıkmıyor. bir de bu temadan sonra bazı insanlar radyoya giremediklerini söylemeye basladı. bununla bağlantısı var mıdır? örnegin bir tanesi ekranın donduğunu sağ clik yapınca kopyama ile ilgili mesajın geldiğini o sırada temanın hareketlendiğini söylüyor. hiç giremediklerini söyleyenlerde var. çözemedim. radyoya girince sol üst köşede menü çıkıyor. oyunları ve butonları gösteren. top oyununa tıklatınca ilk yaptıgınız pop-up geliyor.
yardımcı olabilir misiniz? şimdiden tesekkür ederim
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Mayıs 11, 2010 11:55 pm

kaplandr demiş ki:
tekrar merhaba,
önizleme yapınca 4 oyunda geliyor, ancak kodları siteye yapıştırınca sağdaki oyunlar çıkmıyor. bir de bu temadan sonra bazı insanlar radyoya giremediklerini söylemeye basladı. bununla bağlantısı var mıdır? örnegin bir tanesi ekranın donduğunu sağ clik yapınca kopyama ile ilgili mesajın geldiğini o sırada temanın hareketlendiğini söylüyor. hiç giremediklerini söyleyenlerde var. çözemedim. radyoya girince sol üst köşede menü çıkıyor. oyunları ve butonları gösteren. top oyununa tıklatınca ilk yaptıgınız pop-up geliyor.
yardımcı olabilir misiniz? şimdiden tesekkür ederim
Aleykumselam kardesim oyunlar cikmiyor demissin ilk once senin koymus oldugun site ne sekil bir site oldugunu bilmiyorum ama ben yetkinin sayfasina koydum yukarda on izlemesi var birde sen oyle deyince blogcuya koydum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayfada gordugum kadariyla oyunlar bende gorunuyor 4 oyunda var istersen oyunlari kaldirabiliriz

Siteye giremiyenlerin sebebi ne olabilir bazilarinin internetinde sorun olabilir internetlerinde sorun yoksa bazi kisilerin internet gucu az ve bilgisayarlarinin gucude az oldugu zaman cok resimli bilhassa cok gifli sitelere girmeleri zor oluyor bunun icinde sayfada bulunan giflerin bazilarini azaltayim sanirim sonra sorunsuz girebilirler birde sayfada iki tane oyun flash oldugu icin onlarda sebep olabilir cunku gifler cok birde flashlar interneti gucsuz olanlarda yavas acar
sag klige gelince sag kilik siteyle ilgisi yok sadece alert bildiriyor ben ilk defa duyuyorum sag tus yasagi koduyla butun temalarin hareketlenecegini
radyoya girince ust kosede menu cikiyor demissin o normal cikiyor ama su anda cikmaz sizin icin yeniden temayi duzenliyecegim ve verdigim kodlari oldugu gibi sitenize koyun ve bu sekilde deneyin sorunlariniz duzelecekmi insaallah duzelir duzelmessen baska turlu cozum buluruz

Indeksin en son seklini duzenledim bu sekilde kesin dinleyiciler rahatlikla girerler oyunlarin alta ikisini biraktim ucuncu oyunu oyunlar yazisina popupla ekledim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] asagidan en son indeksin kodlarini yukleyin ve oldugu gibi sitenize koyunuz
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Ağus. 17, 2010 11:43 pm

selam-kırmızı cicekli indexin radyoma yükledim ama cicekler acilmiyor ve bu indexe radyo yerine özel sayfa yapabilirmiyiz-radyo kapalıyken radyo yerinde resim cıksın-radyo acıldıgında resim kaybolsun mümkünmü acaba-asagıda vermis oldugum index te radyo yerinde resim var (ilkinde)o resmi kırmızı cicekli indexte olabilirmi-ve o resmi tema olarak isteyebilirmiyim-cok tsk ederim simdiden emeginize saglık

gurbetci
ozel uye
ozel uye
gurbetci

Uyari
Mesaj poani : 239

Ozel Bilgilerim
. .: Butun takimlar
.. ..: Tum dost radyolar
Altin Altin: 100

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 12:32 am

Aleykumselam kaplandr foruma hosgeldin senin index isini admin ve derinsu yapabilir admin yok izine gitmis
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 12:37 am

selam tekrar derinsu kardesim varmı -cünkü radyomda butonlar bile gözükmüyo -yayn alacak arkadas icin zor durum oluyor-bana yardımcı olabilirseniz sevinirimm
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3CO ADMINALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3
Mesaj poani : 2847
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 4:13 pm

a.slm abi yanıt var tabiki indeksk yenilenmiş adminimiz tarafından sen istedikten sonra yani suanda indeks açılıyor abi sen indir ve yükle güle güle iyi yayınlarda kullanman dileğiyle burada dene bak göreceksin açılıyor indeks abi ön izleme yap sen burada
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 11:27 am

slm kardesim-ben aynı kırmızı cicekli indexsimi-üzerindeki daha önce bazı yerlerine radyo adinin ve bazı süslemelerin yapıldıgı gibi tekrar alamıyorum-şu andada radyomda index gözükmüyo-tekrar inceleyebilirmisiniz acaba indexi mümkünmüdür-bana index kotlarını gönderebilirseniz cok memnun olurum-size daha önceden yapılmıs indexin kodunu kopyalıyorum --ve bu indexse ek olarak radyo kapalıyken radyo yerinde resim yapabilirseniz sevinirim(özel index)önceki index kodu aşagıda--

derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3CO ADMINALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS Yildizme3
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 9:27 pm

abi sen radyonun şifrelerini ver biz bi bakalım ne yapabiliriz diye tmm abi özelden ver
kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptySalı Ağus. 24, 2010 3:11 am

tmm kardesim o zaman şöyle yapalım-ben kırmızı cicekli indexi-üzerinde radyo adinin görünecegi şekilde ve özel index olarak yani radyo kapalıyken ekranda resim -radyo açıldıgında resim kalkacak şekilde yaparmısınız-canlı radyo yazı olan yere radyo adi-forum butonuna gamegarden koyarmısınız-verecegim 2 oyunu radyonun altına koyarsanız sevinirim tsk ler

kaplandr
yeni uye
yeni uye
kaplandr

Uyari

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 3:00 am

slm ben bu indexi daha önce üzerinde radyo adı ve bazı oyunlar yüklenmis sekilde aldım -fakat sizin güncellestirmeden dolayı şu an radyomda index yok gözükmüyor.defalarca yazdım ama cvp alamadım.ben bu indexi radyo adı ve verecegim oyun kodu index üzerine koyularak tekrar rica ediyorum.radyo sayfasını(özel index)radyo kapalıyken resim cıkmasını istiyorum mümkündür sanırım.sizde daha önce gördügüm resim vardı bir bayan ve erkek resmi rengi kırmızı.forum butonunada oyunlar olarak yaparsanız içine gamgarden olarak -eskisi gibi.ama verecegim oyunlar radyo altına. radyo ismi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1.oyun

2.oyun

derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 7:40 pm

abi senden ben radyo bilgilerini istedim sen hala göndermedin gönder özelden sen bana bu bilgileri ben halletmeye çalışayım yayınınıza geldim gördüm gerçekten silinmiş hepsi dj ne not bıraktım sölemedimi özelden bana tam 3 kere indekssi kopyalayıp göndermişin ama şifreler yok bide sunu söleyim tam anlamıyla senin dediklerini yapamayabilirim sen bi gönder ben bakayım senin isteklerini tam olarak admin yani alim bey yapabilir oda suan burada yok inşallah gelirde ilgilenir sizle selam ve dua ile
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS   ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 10:33 pm

kaplandr demiş ki:
slm ben bu indexi daha önce üzerinde radyo adı ve bazı oyunlar yüklenmis sekilde aldım -fakat sizin güncellestirmeden dolayı şu an radyomda index yok gözükmüyor.defalarca yazdım ama cvp alamadım.ben bu indexi radyo adı ve verecegim oyun kodu index üzerine koyularak tekrar rica ediyorum.radyo sayfasını(özel index)radyo kapalıyken resim cıkmasını istiyorum mümkündür sanırım.sizde daha önce gördügüm resim vardı bir bayan ve erkek resmi rengi kırmızı.forum butonunada oyunlar olarak yaparsanız içine gamgarden olarak -eskisi gibi.ama verecegim oyunlar radyo altına. radyo ismi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Selam kaplandr istemis oldugunuz indeksiniz yapilmistir asagidan yukleyip sitenize yerlestiriniz radyonuzda iyi yayinlar dilerim

ALIMCE KIRMIZI CICEKLI INDEKS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALIMCE CICEKLI INDEKS
» SADE KIRMIZI INDEKS
» GRI KIRMIZI INDEKS