Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM

+5
yesim_74
galip
Abdulhamid
derinsu
Admin
9 posters
YazarMesaj
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3YONETICIFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Empty
MesajKonu: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Tem. 19, 2009 3:55 am

Bu sayfada bedava radyo yayını nsıl alınır, nasıl ayarlanır ve nasıl yayın yapılır bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.İlk önce radyoyu alacağımız siteyi açalım.

FLATCAST ÜYELİK ALMA İŞLEMİ

1- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Açılan sayfada resimdeki You are new?Register here. linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc1

2- Küçük bir pencere açılacak.Bu penceredeki gri bant içindeki kodu kutuya yazın ve next linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc2

3- Açılan sayfada adınızı ve soyadınızı resimdeki gibi doldurun ve next linkine tıklayın.Mr; bay , Mrs; bayan demektir.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc3

4- Açılan sayfadaki bilgileri resimdeki gibi doldurun ve next linkine tıklayın.Resimdeki yazının karşısında bulunan kutuyu işaretlerseniz diğer üyeler mail adresinizi görebilir.
Username: Kullanıcı adı
Email Adress: Mail adresiniz
Password: Şifreniz
Repeat your password: Şifrenizi tekrar yazın

FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc4

5- Açılan sayfada adres bilgilerinizi yazın.Zorunlu değildir.Bu kısımları yazmadan geçebilirsiniz.Next linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc5

6- Yayın sırasında sohbet odasını açarsanız, sohbet odasındaki yazı rengini buradan seçin ve next linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc6

7- Sizden istenilen bilgileri doldurma işlemi bitti.Sağ alttaki register yazısına tıklayın ve kayıt işlemini tamamlayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc7

8- İşlem tamamlandı.Mail adresinize mail gönderildi.Mailinize girip gönderilen maildeki onay linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc8

FLATCAST RADYO YAYINI OLUŞTURMA İŞLEMİ

1- Üyelik işlemini aktifleştirdikten sonra ana sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak siteye giriş yapın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc9

2- Giriş yaptıktan sonra Türk bayrağının önündeki işaret kutusuna tıklayın.Sol menüden Broadcaster's area yazısına tıklayın
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc10

3- Açılan sayfada Create a new stream yazısına tıklayın.Küçük bir pencere açılacaktır.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc11

4- Açılan sayfada soldaki kodu sağdaki kutuya yazın ve next yazısına tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc12

5- Açılan sayfada radyo başlığıı ve açıklamasını yazın.Eğer şifreli girilerek açılan bir yayın istiyorsanız sağ alttaki kutuya şifrenizi yazın ve next linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc13

6- Bu sayfada radyo yayınının bağlantı hızını seçin.Düşük bir bağlantı seçerseniz radyoyu herkes dinleyebilir.Ama dinleyiciler arttığında yayın kesilebilir.Yani çok fazla kullanıcıyı kaldırmaz.
- Eğer hızlı bir bağlantıyı seçerseniz radyo yayını kesilmeden çok fazla kişi dinleyebilir.
- İkon kısmından radyonun görünüm ikonunu seçin.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc14

7- Açılan sayfada Türkçe dilini seçmek için Türk bayrağınını işaretleyin ve next linkine tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc15

8- Bu sayfada radyo yayınını yapacağınız sayfanın adresini yazın.Sitenizde radyo kodlarını ekleyip yayın için açılacak olan sayfa yani.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc16

9- Burada sayfanı yayın peryodunu ve genişlik-yükseklik ayarlarını ayarlayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc17

10- Radyo yayınının başlangıç tarihini ve saatini seçin.Olduğu gibi bırakabilirsiniz.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc19

11- Yayın açma işlemini bitti.İşlemi kaydetmek için sağ alttaki register yazısına tıklayın.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc20

12- Radyo yayınını başarıyla açtınız.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc21

13- Broadcaster Area kısmında açtığınız yayın ile ilgili bilgiler görünmektedir.Buradan açtığımız yayın ile ilgili SID kodunu alıyoruz.
FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Fc22

14- Sıra geldi yayını yapacağımız sayfayı oluşturmaya.Aşağıdaki kodu kopyalayıp boş bir sayfa oluşturun ve için ekleyin.Burada sid yazan yere az önce aldığımız SID kodunu yazıyoruz.Birden fazla radyo ekleyebiliriz.Radyoları bu SID koduna göre tanıyor.Bu sayfayı radyo.htm olarak kaydedin.Genişlik ve yükseklik değerlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Radyo Kodu:
Kod: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.alimce.com
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3CO ADMINFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
Mesaj poani : 2847
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: burayi sil takimini yaz
.. ..: 0
Altin Altin: 0

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 8:45 pm

slm öncelikle sizlere her şey için çok tşk ederim. gerçekten her konuda yardımcı oluyorsunuz ve çok ilgilisiniz. sizden bir bi ricam olucak yaparsanız size minnettar kalıcam bana radyo açarmısınız ben beceremedim error yani uyarı geliyor adınıda siz belirleyin arkaplan sablon her şeyini sizin ayarlamanızı rica ediyorum mümkünse sitede arkadaşım yeni üye oldu (serseri nick) onunla beraber açmak istiyoruz bize yardımcı olursanız bizi gerçekten çok mutlu etmiş olursunuz arkadaşımda denedi oda açamadı . yaparsanızda yapmazsanızda sizlerden allah razı olsun bu güne kadar her isteğimi çok çabuk yerine getirdiğiniz için.kolay gelsin hepinize iyi çalışmalar sizlere.
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3YONETICIFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 11:50 pm

derinsu demiş ki:
slm öncelikle sizlere her şey için çok tşk ederim. gerçekten her konuda yardımcı oluyorsunuz ve çok ilgilisiniz. sizden bir bi ricam olucak yaparsanız size minnettar kalıcam bana radyo açarmısınız ben beceremedim error yani uyarı geliyor adınıda siz belirleyin arkaplan sablon her şeyini sizin ayarlamanızı rica ediyorum mümkünse sitede arkadaşım yeni üye oldu (serseri nick) onunla beraber açmak istiyoruz bize yardımcı olursanız bizi gerçekten çok mutlu etmiş olursunuz arkadaşımda denedi oda açamadı . yaparsanızda yapmazsanızda sizlerden allah razı olsun bu güne kadar her isteğimi çok çabuk yerine getirdiğiniz için.kolay gelsin hepinize iyi çalışmalar sizlere.
Aleykumselam derinsu tabiki yapariz ama sizden istegim bazi bilgileri bana gonderin
Birincisi radyonuzun ismini ne olacak buraya yazin
ikincisi radyoyu kurmak icin msn adresi gerekli bana sadece msn adresinin ismini ozelmesajla veya buraya yazin egerki sahte msn ile kurmami isterseniz ben yinede kurarim yalniz yarin radyonuzda sorun oldumu mesela sifeniz calindigi zaman geri alamassiniz yada sifre degistiremessiniz bunun icin bana bildirin
ucuncusu radyonuzun web sayfasi icin indekslerden hangisini istersiniz egerki burada bulunan indekslerden begendiginiz varsa bana o indeksin ismini yaziniz ama secimi bana birakirsaniz ben bir indeks secerim ama belki sizin hosunuza gitmeyebilir bu bilgileri bana gonderin radyonuz iki saat icinde hazir olacaktir
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3CO ADMINFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:03 am

slm ben size gerçekten yürekten tşk ediyorum. çok sevindim inanın suan .dost fm olsun mümkünse msn adresim indeks işinide size bırakıyorum çünkü siz en uygunu hangisiyse onu yapın . tüm içtenliğimde defalarca tşk lerimi sizlere yolluyorum her konuda ama her konuda sorunlarımı hep hallettiniz çok mükemmelsiniz. bütün minnet sözlerim size.............
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:26 am

derinsu demiş ki:
slm ben size gerçekten yürekten tşk ediyorum. çok sevindim inanın suan .dost fm olsun mümkünse msn adresim indeks işinide size bırakıyorum çünkü siz en uygunu hangisiyse onu yapın . tüm içtenliğimde defalarca tşk lerimi sizlere yolluyorum her konuda ama her konuda sorunlarımı hep hallettiniz çok mükemmelsiniz. bütün minnet sözlerim size.............
radyonuz biraz sonra yapilacaktir radyonuzun butun bilgileri ozel mesajla ozelinize gonderilecektir
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 12:30 am

çok çok çok çok çok çok çok.............. tşkler ............ allah razı olsun
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 2:44 am

derinsu demiş ki:
çok çok çok çok çok çok çok.............. tşkler ............ allah razı olsun
onemli degil radyonuz yapilmistir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] radyonuz bu sayfadadir radyonuzun butun bilgileri ozelinize ozel mesajla gonderildi bir sorununuz olursa buraya yazabilirsiniz elimizden geldigi kadar yardimci oluruz radyonuzda iyi yayinlar gule gule kullanin
derinsu
co admin
co admin
derinsu

Uyari
MENU :

ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:35 am

slm girdim gerçekten çok güzel olmuş emeğinize yüreğinize sağlık .indekste çok güzel radyo tamamdır size çokçokçok teşekkür ederim hakkınızı helal edin çok uğraştınız minnet sözlerim sonsuz size bu kadar ilgili bir site daha yoktur sanırım radyo kurdunuz, tema verdiniz flood atmayı ve key teks proğramı gönderdiniz dj isimlerimde sizden daha bir sürü sey sizden aklıma ilk etapta bunlar geldi ama sizden çok bilgiler aldım gerçekten minnetarım tüm emeği geçenlerden allah razı olsun... cheers
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPaz Haz. 06, 2010 3:40 am

derinsu demiş ki:
slm girdim gerçekten çok güzel olmuş emeğinize yüreğinize sağlık .indekste çok güzel radyo tamamdır size çokçokçok teşekkür ederim hakkınızı helal edin çok uğraştınız minnet sözlerim sonsuz size bu kadar ilgili bir site daha yoktur sanırım radyo kurdunuz, tema verdiniz flood atmayı ve key teks proğramı gönderdiniz dj isimlerimde sizden daha bir sürü sey sizden aklıma ilk etapta bunlar geldi ama sizden çok bilgiler aldım gerçekten minnetarım tüm emeği geçenlerden allah razı olsun... cheers
onemli degil gule gule kullanin baska sorunlariniz olursa burada oldugumuz surece yardimci oluruz gule gule kullanin
Abdulhamid
yeni uye
yeni uye
Abdulhamid

Uyari
Mesaj poani : 5

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 01, 2010 6:14 am

Abi herşeyi anladım da buna üye olduktan sonra insanlar bir kod üzerinden web sayfasındamı dinliyecekler yoksa bilgisayarda winamp üzerinden mi? bana ko üzerinden olan lazım.LÜTFEN YARDIM:::
Abdulhamid
yeni uye
yeni uye
Abdulhamid

Uyari

MesajKonu: FLATCASHT   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 01, 2010 6:16 am

Abi herşeyi anladım da bu FLATCAST a üye olduktan sonra insanlar bir kod üzerinden web sayfasındamı dinliyecekler yoksa bilgisayarda winamp üzerinden mi? bana ko üzerinden olan lazım.LÜTFEN YARDIM:::
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 01, 2010 7:03 am

Abdulhamid demiş ki:
Abi herşeyi anladım da bu FLATCAST a üye olduktan sonra insanlar bir kod üzerinden web sayfasındamı dinliyecekler yoksa bilgisayarda winamp üzerinden mi? bana ko üzerinden olan lazım.LÜTFEN YARDIM:::
flatcast radyo uyelik icin yalniz dikkat edin alacak oldugunuz nik radyonuzun dj ismidir aldiginiz ismi degistiremessin onun icin onceden isminizi iyi secin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
galip
yeni uye
yeni uye
galip

Uyari
Mesaj poani : 2

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 22, 2010 2:28 am

slm arkadasim herseyden evel emegine yuregine saglik bu dediklerini yaptim fakat bazi sayfalar acilmadi bende ve kuramadim haliylende diyorumki acaba banada yardim edip benim yerime vaktin musaitse kurman mumkunmu ben sana tum bilgileri verebilirim dj adi olsun @adresi olsun hatda sifresini bile verebilirim umarim cevap yazarsin kardesim tesklr simdiden
galip
yesim_74
prenses
prenses
yesim_74

Uyari
. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3VIP UYEFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
Mesaj poani : 344

Ozel Bilgilerim
. .:
.. ..:

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Tem. 22, 2010 2:31 am

a.slm galip hg
adminimiz şuan yoklar eminim geldiğinde sizle ilgilenecektir sabırla beklemenizi dilerim şimdiden tşk ederim anlayışınız icin
serap
prenses
prenses
serap

. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3PRENSESFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
Mesaj poani : 73

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 11:12 pm

[b]burdaki bilgilerden kendime radyo açtım valla süpersiniz paylaşımlar için çok tskler
serap
prenses
prenses
serap

. : FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3PRENSESFLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM Yildizme3
Mesaj poani : 73

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 11:14 pm

radyo için aradığım herşeyi burda buluyorum allah razı olsun sizlerden
mehmet
yeni uye
yeni uye
mehmet

Uyari
Mesaj poani : 61

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 12:31 pm

ben size msj attim gerkli bilgileride verdim ben cok sevdgim biriyle aciorum onun adina aciorum hatta kisaca esimle beraber aciorum ona sübriz yapmak istiorum kendi cevmizle beraber orda eylenip zaman gecirmk dost edinmek icn acmak istiyorum ama beceremedim banada burayi arkdasim tavsiye etti cok yardimci oluyrmusnuz gerckden gordgum kadar herkeze yardimci oluyorsnuz insan ayirmiyorsnuz baska sitedekiler gibi allh razi sizden
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:36 am

mehmet demiş ki:
ben size msj attim gerkli bilgileride verdim ben cok sevdgim biriyle aciorum onun adina aciorum hatta kisaca esimle beraber aciorum ona sübriz yapmak istiorum kendi cevmizle beraber orda eylenip zaman gecirmk dost edinmek icn acmak istiyorum ama beceremedim banada burayi arkdasim tavsiye etti cok yardimci oluyrmusnuz gerckden gordgum kadar herkeze yardimci oluyorsnuz insan ayirmiyorsnuz baska sitedekiler gibi allh razi sizden
Selam mehmet radyo isteginiz yapilmistir ozel mesajla radyonuzun bilgileri ozelinize gonderilmistir ozel mesajlarinizi kontrol ediniz gule gule kullanin radyonuzda iyi yayinlar
afitab
yeni uye
yeni uye
afitab

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPtsi Eyl. 06, 2010 11:00 pm

merhabalarrr
bende radyo kurmayı denedım ama yapamadım olmadı Sad(
rıca etsem banda yardımcı olurmusunuz.şimdıden tsk edıyorumm..
mümkünse radyonun ısmı afıtab fm olsun msn adresım de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indeks işinide size bırakıyorum en uygununu bulcagınıza emınım ilgi alkanıza da ayrıca tsk ederımm.
kolay gelsın saygılar...
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyPtsi Eyl. 06, 2010 11:07 pm

afitab demiş ki:
merhabalarrr
bende radyo kurmayı denedım ama yapamadım olmadı Sad(
rıca etsem banda yardımcı olurmusunuz.şimdıden tsk edıyorumm..
mümkünse radyonun ısmı afıtab fm olsun msn adresım de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indeks işinide size bırakıyorum en uygununu bulcagınıza emınım ilgi alkanıza da ayrıca tsk ederımm.
kolay gelsın saygılar...
Forumumuza hosgeldiniz afitab radyo isteginiz yapilacaktir isteginiz bitince ozel mesaj ile radyo bilgileriniz size gonderilecektir
afitab
yeni uye
yeni uye
afitab

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:28 am

çok tsk ederım ilgi ve alakanız içinn Smile)
gizemm
yeni uye
yeni uye
gizemm

Uyari
Mesaj poani : 10

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 12:38 am

adminim kolay gelsinn teskkürler bilgiler icin radyo acip siteme eklemek istedim ama sürekli hatalar olsutu biseyleri eksik yapiyorum sanirm bana bu konuda yardimci olurmusunuz mümkünmüdür ...iyi forumlar herkese FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM 896866
gizemm
yeni uye
yeni uye
gizemm

Uyari
Mesaj poani : 10

MesajKonu: Geri: FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM   FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 12:43 pm

slm tekrar adminim yardim istemiştim ama tekrar tekrar denyince radyoyu acip siteme ekledim:)) forum sitenizz süperrr ötesii resmli anlatimlar işime cok yaradi sagolun emegi gecen herkese teskk

FLATCAST RADYO NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLATCAST RADYO ADMIN KULANIMI RESIMLI ANLATIM
» VISTADA FLATCAST RADYO ICIN FCP TEMA KAYDETME SORUNU OLANLAR RESIMLI ANLATIM
» FLATCASTA 5.2 SURUMU RADYOLARDA RESIMLI URL YUKLEME NASIL YAPILIR GORMEK ICIN TIKLAYIN