Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZIYARETCI DEFTERINE GIRMEK ICIN TIKLAYINDERINSU FM GIRMEK ICIN TIKLAYIN

Similar topics
En son konular
» KEY TEXT PROGRAMI INDIR
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Ara. 24, 2019 1:53 pm tarafından OLCAYBEY

» SWFtext Flash Animasyon Banner Hazırlamak
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 2:05 am tarafından turutcan

» AUTOCHATTER FLOT ATMA PROGRAMI INDIR
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:40 am tarafından turutcan

»  RADYO FLOOTLARI Harika şekiller olcaybey
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:14 am tarafından OLCAYBEY

» FLATCAST RADYO ISTEGI ICIN TIKLAYIN
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:45 am tarafından melisa_41

» FLATCAST RADYOSU EKLE
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Haz. 14, 2011 7:17 pm tarafından funda

» radyo ekle
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:21 am tarafından funda

» THOMSON TG585 V7 MODEMLERDE PORT ACMA RESIMLI ANLATIMI
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPerş. Nis. 21, 2011 10:54 pm tarafından elagozlum

» FLATCAST RADYOYU SILME RESIMLI ANLATIM
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyCuma Nis. 15, 2011 1:15 am tarafından hayall83

» FLASH RADYO SAYFASI YAP
FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Mart 07, 2011 9:51 am tarafından murat_mehmett

RADYO DINLE
TIKLA SID EKLE

FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Derinsufm

RadyoDerinsu

Tutku Fm

Kirmizi Karanfil

CorumunSesi

Basyaylam Fm

Kircicegi Fm

Radyocandostlar Fm

Hayal83 Fm

GeceninGizemi

Askbahcesi Fm

Hasretimsin Fm

Hasretcicegim Fm

Gulbakislim Fm

Hazal Fm

Sevgi Fm

Dabidabix Fm

Etc Fm

Kuzey Fm 57

Shashkin Fm

Yesilmucur Fm

Tekheceask Fm

Yasinberdikli Fm

Efsane Amca

Radyo Karizma

Ozlemin Fm

Hicranyarasi Fm

UmudaTurku

Dj YagmurGibi

IslamSesi Fm

Sevdaminadihasret

Berkay Fm

Roman Kizi

RadyoKeyf

SlowTurk Fm

Gulumunsesi fm

AvsarGencligi

Ankara fm

Hakyolu Fm

Radyoomrum Fm

Fay Fm

Yakamoz Fm

RadyoCeren Serhan

Aydinlar Fm

Radyo Alev

Karakizim Fm

Radyo Bahane

SevgiDostluk Fm

Papatya Fm

Berkay Fm

Yakamoz07 Fm

Sevginehiri Fm

Arimbalim Fm

Kubat Fm

RadyoIskesur

Aydin Fm

Denizli Horozu Fm

Eylul Bakislim

Surmelim Fm

Cilekes Fm

RadyoUrfa Fm

Yuregimdesin Fm

Sevdacicegi Fm

1907-FB-1907

Aksayayinsesi Fm

Radyomuzbuse Fm

Guldiyari43

Rabis Fm

RadyoAsk 34

Yayla Fm

Guldeste 2010

Radyo Gultanesii

Yorgun50Fm

Isparta32 Fm

Fm Vurgunum

Lalegul Fm

Duru Fm

Iskesur Fm

Aga Fm

Alem Fm

Ege Fm

Kristalkelebekk Fm

Guneykent Fm

Radyopasa

Yureklerinsesi Fm

Ozbag Fm

Tutkunn 52

Mert Web

1993~UTL~2011

Bizimezgiler Fm

Gurbetkuslari Fm

Esinti Fm

Ladikakdag Fm

Radyo Semaver

Urvay Fm

Yakadere Fm

Vurgunumm Fm

Ozlemimsin Fm

Kartanesiyiz Fm

Delikanliyiz Fmm

Yemisli Fm

Guzeller Fm

Galyaninsesi

RadyoEsen

R@dyo Ufuk

Aleyna Fmm52

Imerhev Fm

Turkiye
Sevdalilari

Asksana Benzer

Gonuldostlarim

Asisevdam Fm

Hilton Fm

Karanfil Fm

Mehlika 06

Manolyam35

VatanimFm 46

FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI

4 posters
YazarMesaj
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3YONETICIFLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3
Mesaj poani : 3636
MENU : ALIMCE FORUMUNA
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim
. .: hayat takimi
.. ..: @lim___fm
Altin Altin: Hosgeldiniz

FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Empty
MesajKonu: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:19 am

FLATCAST ÜYELİK ALMA İŞLEMİ

1. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Açılan sayfada resimdeki You are new? Register here. linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc1
  2. Küçük bir pencere açılacak.Bu penceredeki gri bant içindeki kodu kutuya yazın ve next linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc2
  3. Açılan sayfada adınızı ve soyadınızı resimdeki gibi doldurun ve next linkine tıklayın.Mr; bay , Mrs; bayan demektir.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc3
  4. Açılan sayfadaki bilgileri resimdeki gibi doldurun ve next linkine tıklayın.Resimdeki yazının karşısında bulunan kutuyu işaretlerseniz diğer üyeler mail adresinizi görebilir. Username: Kullanıcı adı Email Adress: Mail adresiniz Password: Şifreniz Repeat your password: Şifrenizi tekrar yazın
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc4
  5. Açılan sayfada adres bilgilerinizi yazın.Zorunlu değildir.Bu kısımları yazmadan geçebilirsiniz.Next linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc5
  6. Yayın sırasında sohbet odasını açarsanız, sohbet odasındaki yazı rengini buradan seçin ve next linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc6
  7. Sizden istenilen bilgileri doldurma işlemi bitti.Sağ alttaki register yazısına tıklayın ve kayıt işlemini tamamlayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc7
  8. İşlem tamamlandı.Mail adresinize mail gönderildi.Mailinize girip gönderilen maildeki onay linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc8

FLATCAST RADYO YAYINI OLUŞTURMA İŞLEMİ

1. Üyelik işlemini aktifleştirdikten sonra ana sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak siteye giriş yapın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc9
  2. Giriş yaptıktan sonra Türk bayrağının önündeki işaret kutusuna tıklayın. Sol menüden Broadcaster's area yazısına tıklayın
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc10
  3. Açılan sayfada Create a new stream yazısına tıklayın. Küçük bir pencere açılacaktır.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc11
  4. Açılan sayfada soldaki kodu sağdaki kutuya yazın ve next yazısına tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc12
  5. Açılan sayfada radyo başlığıı ve açıklamasını yazın.Eğer şifreli girilerek açılan bir yayın istiyorsanız sağ alttaki kutuya şifrenizi yazın ve next linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc13
  6. Bu sayfada radyo yayınının bağlantı hızını seçin.Düşük bir bağlantı seçerseniz radyoyu herkes dinleyebilir.Ama dinleyiciler arttığında yayın kesilebilir.Yani çok fazla kullanıcıyı kaldırmaz. - Eğer hızlı bir bağlantıyı seçerseniz radyo yayını kesilmeden çok fazla kişi dinleyebilir. - İkon kısmından radyonun görünüm ikonunu seçin.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc14
  7. Açılan sayfada Türkçe dilini seçmek için Türk bayrağınını işaretleyin ve next linkine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc15
  8. Bu sayfada radyo yayınını yapacağınız sayfanın adresini yazın.Sitenizde radyo kodlarını ekleyip yayın için açılacak olan sayfa yani.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc16
  9. Burada sayfanı yayın peryodunu ve genişlik-yükseklik ayarlarını ayarlayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc17
  10. Radyo yayınının başlangıç tarihini ve saatini seçin. Olduğu gibi bırakabilirsiniz.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc19
  11. Yayın açma işlemini bitti.İşlemi kaydetmek için sağ alttaki register yazısına tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc20
  12. Radyo yayınını başarıyla açtınız.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc21
  13. Broadcaster Area kısmında açtığınız yayın ile ilgili bilgiler görünmektedir.Buradan açtığımız yayın ile ilgili SID kodunu alıyoruz.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc22

FLATCAST RADYO YAYINI YAPMA İŞLEMİ

1. Start stream linkine tıklayınca buradaki gibi bir pencre açılacaktır.Bu pencerede yayın yapmak için gerekli olan ActiveX bileşenini yüklemek gerekiyor.Resimdeki gibi mavi alana tıklayın ve activex denetimini çalıştır ı seçin.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc23
  2. Resimde görüldüğü gibi çalıştır düğmesine tıklayın.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc24
  3. Burada da radyo yayını yaparken kullanacağınız paneldeki düğmelerin ne işe yaradığı görülmektedir.
    FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Fc25
  4. Sıra geldi yayını yapacağımız sayfayı oluşturmaya.Aşağıdaki kodu kopyalayıp boş bir sayfa oluşturun ve için ekleyin.Burada sid yazan yere az önce aldığımız SID kodunu yazıyoruz.Birden fazla radyo ekleyebiliriz.Radyoları bu SID koduna göre tanıyor.Bu sayfayı radyo.htm olarak kaydedin.Genişlik ve yükseklik değerlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
    Radyo Kodu:

<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=BURAYA YUKARDA KURMUS OLDUGUNUZ RADYONUZUN SID NUMARASINI YAZINIZ"> </IFRAME>
http://www.alimce.com
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari
Mesaj poani : 10

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Kas. 21, 2010 1:59 am

ya bu sıd kodunu nasıl yeni sayfa açıp yapıştırıyoruz
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
. : FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3YONETICIFLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI Yildizme3
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Kas. 21, 2010 2:54 am

therip2 demiş ki:
ya bu sıd kodunu nasıl yeni sayfa açıp yapıştırıyoruz
bu kodlari yerlestirmek icin bir web siteniz olmasi lazim mesela blogcu veya bedava sitem gibi bu kodlari web sitenizin adminine girip html kodlarini bulundugu yere yerlestiriyorsunuz
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:16 am

YA ABİ BN BLOGCUMDA AÇTIM AMA O DEDİGN YERİ BULAMIYORUM LFN YARDIMCI OL ABİ Sad(
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:58 am

therip2 demiş ki:
YA ABİ BN BLOGCUMDA AÇTIM AMA O DEDİGN YERİ BULAMIYORUM LFN YARDIMCI OL ABİ Sad(
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Kas. 22, 2010 8:27 am

ya abi ya ltf ardımcı ol 3 gndur ugraşıyorum ama açamıyorum radyo bana radyo açabılırmıısn ? ltn Sad(
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Kas. 22, 2010 11:19 am

therip2 demiş ki:
ya abi ya ltf ardımcı ol 3 gndur ugraşıyorum ama açamıyorum radyo bana radyo açabılırmıısn ? ltn Sad(

forumumuza hosgeldiniz therip2 radyo istekleri bir ay online suresinden sonra yapiliyor bir ay forumumuzu ziyaret edin daha sonra isteginiz yapilacaktir
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 2:37 am

ya abi 1 ay geçmeden olmuyomu ?
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 2:53 am

therip2 demiş ki:
ya abi 1 ay geçmeden olmuyomu ?
arkadasim forumda arastirirsan radyo nasil kurulur guzel sekilde uygularsan kendinde yapabilirsin forumda flatcast radyo kurmak icin hersey mevcuttur biraz arastirmaniz yeterlidir belki bir ay oncede olabili bu gunluk online surenize balidir
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 2:54 am

abiaçıtım radyo ama link yapamıyorum kımse giremiyo araştırıyom olmuyo msn verim ordan konuşalım abi
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 3:18 am

therip2 demiş ki:
abiaçıtım radyo ama link yapamıyorum kımse giremiyo araştırıyom olmuyo msn verim ordan konuşalım abi
acmis oldugun radyonun iframe kodlarini veya sid numarasi vardir o numarayi buraya yaz
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 3:58 am

<IFRAME height=480 width=640 frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.flatcast.info/de/Player.aspx?sid=1142746">
</IFRAME> bu abim
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 3:59 am

The show´s SID (Stream-ID) is: 1142746 sıd kodu da bu abi
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 4:20 am

therip2 demiş ki:
tamam dinleyici sayfasini hazirlayip bes dakika sonra gonderiyorum
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 4:47 am

tm abi bekliyorum
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 4:49 am

therip2 demiş ki:
Selam radyonuzun sayfasi hazirlanmistir radyonuzun dinleyicilerinin girip dinleyecegi adres [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] burasidir radyonuzu actiginiz zaman dinliyiciler bu adresten dinliyeceklerdir ikincisi radyonuzun olculeri index se gore kucuk radyonuzun ayarlarina girip olculerini genislik 800 yukseklik 600 yaparsaniz radyonuz indexte daha guzel gorunur blogcu sayfanizin kullanici ismini ve sifresini ozelden gonderiyorum gule gule kullanin radyonuzda iyi yayinlar dilerim
umfa
yeni uye
yeni uye
umfa

Uyari
Mesaj poani : 1

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 5:55 am

BEN BÜTÜN YAZANLARI YAPTIM.SİTEME KODU YAPIŞTIRDIM AMA ŞU HATAYI VERİYOR.
Arrow The stream is currently not available
LÜTFEN YARDIMCI OLUN.
Neutral Neutral Neutral Neutral
therip2
yeni uye
yeni uye
therip2

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptySalı Kas. 23, 2010 9:23 am

admin abi verdigin siteye giriyorum bn radyoyada giriyorum ama arkadaşlarıma linki atıyorum giremiyo onlar radyoya giriş flan yazmı yardımcı olabılırmıısn ?
orhan-16
yeni uye
yeni uye
orhan-16

Uyari
Mesaj poani : 22

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Ara. 05, 2010 9:47 am

giriş yaptigimda Create a new stream çıkmıyor ne yapabilirim
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPaz Ara. 05, 2010 10:50 am

orhan-16 demiş ki:
giriş yaptigimda Create a new stream çıkmıyor ne yapabilirim
forumumuza hosgeldiniz orhan 16 uye olduktan sonra uyeliginizi onaylamasaniz radyo kurmak icin Create a new stream yazisi cikmaz emaillerinize bakip oradan onaylayin uyeliginiz emaile gelmediyse otomatik gonderme calismiyordur emailinize elle onay gonderme yapiniz bunu yapmak icin asagida verdigim linke tiklayin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] soylediklerimi uygularsaniz Create a new stream yazisinin ciktigini goreceksiniz bu yazinin cikmamasinin sebebi ise flatcast radyolara degisik niklerle cok uye oldugun zaman flatcast radyo uyeligi bilgisayarinizi tanidigi icin otomatik gonderme yapmiyor bilgisayariniza reset atip uye oldugunuz zaman otomatik uye onayini emailinize gonderir diyer uyeliklerinizde gondermiyor onun icin elle gonderme yapmaniz gerekli
orhan-16
yeni uye
yeni uye
orhan-16

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Ara. 06, 2010 5:47 am

slm ya ben bu radyoyu bir türlü acamiyorum lütden bana bir radyo acarmisiniz
orhan-16
yeni uye
yeni uye
orhan-16

Uyari

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Ara. 06, 2010 5:50 am

slm admin bey bir türlü radyo acamadim bana yardimci olurmusunuz lütfen slmlr
Admin
administrators
administrators
Admin

Uyari
HIZLI GIRISLER
TEMALAR
INDEKSLER
RESIMLER
SORUNLAR
PROGRAMLAR
HTML KODLAR
MODEMLER
FLATCAST YARDIM
RADYO EKLE

Ozel Bilgilerim

MesajKonu: Geri: FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI   FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI EmptyPtsi Ara. 06, 2010 10:43 am

orhan-16 demiş ki:
slm ya ben bu radyoyu bir türlü acamiyorum lütden bana bir radyo acarmisiniz
aleykumselam forumumuza hosgeldiniz orhan-16 forumumuzun ana girisinde ust kisimdada yazdigi gibi Alimce Forumuna Hosgeldiniz Radyo Istekleri Bir Ay Online Suresi OLan Kisiler Icin Yapilir bu sureyi bekledikten sonra size yardimci olunur yada beklemek istemiyorsaniz forumumuzda her turlu bilgi bulunmaktadir radyonuzu bilgilere bakarak kurabilirsiniz iyi forumlar dilerim

FLATCASTTA NIK ALMA VE RADYO KURMA RESIMLI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLATCAST RADYO NIKI ALMA RESIMLI
» INDEKSLERE RADYO EKLEME RESIMLI ANLATIM
» FLATCAST RADYO ADMIN KULANIMI RESIMLI ANLATIM